دوربین لامپی چرخشی V380

دوربین لامپی چرخشی V380

دوربین لامپی چرخشی V380

دوربین مداربسته لامپی چرخشی V380 نوع پیشرفته ای از دوربین ها هستند .که به دلیل لنز موجود در آن ها یک فضای دید وسیع و 360 درجه از محیطی که در آن نصب شده اند را به بیننده منتقل می کند. به دلیل ثبت تصاویر به صورت پانوراما با نصب تنها یک عدد از دوربین مداربسته لامپی چرخشی می توان تصاویر کلی از محدوده مورد نظر را داشت. و قابلیت پوشش دهی محیطی تا 20 متر مربع را دارد.

دوربین مداربسته لامپی V380 قابلیت نصب به عنوان یک لامپ معمولی روی چراغ مطالعه را دارد .و لامپ آن از نوع چراغ های ال ای دی بوده که می تواند تا 10 متر از محیط پیرامون خود را روشن کند. و همچنین میتوان از راه دور و از طریق نرم افزار و همچنین به صورت اتوماتیک نیز چراغ را خاموش و روشن کرد.  سری جدید دوربین لامپی چرخشی دارای لنز متحرک می باشد . می توان از طریق نرم افزار لنز دوربین را در دو جهت حرکت داد تا تصویر کاملی از محیط نصب داشته باشیم. این دوربین دارای دید در شب رنگی بوده و بواسط LED های دور لنز محیط را در شب کاملا روشن می کند.

دوربین لامپی چرخشی

دوربین لامپی چرخشی V380 ظاهری شبیه به یک لامپ معمولی

یکی از دلایلی که دوربین لامپی پرطرفدار است، به دلیل شباهت آن به لامپ است که امنیت مکان را در برابر سارقین و … محیا می سازد و به راحتی قابل شناسایی از سمت دیگران نیست. شکل ظاهری دوربین مشابه لامپ های 200 وات قدیمی است که تشخیصش برای همگان آسان نخواهد بود.

دوربین لامپی نیازی به سیم کشی ندارد و   برق خود را از سر پیچی که به آن متصل هست تامین می کند. تصاویر ضبط شده روی دوربین لامپی چرخشی بر روی کارت حافظه (مموری کارت) ذخیره می شود و به راحتی قابل نصب و استفاده است.

دوربین لامپی دارای قابلیت برقراری صدای دوطرفه و ضبط و پخش صدای محیط و انتقال تصویر می باشد و  استفاده کنندگان با نصب نرم افزار دوربین می توانند تصاویر دوربین لامپی را برروی موبایل خود مشاهده کنند.

دوربین لامپی چرخشی V380 pro

دوربین آنلاین

گروه فنی مهندسی منورا با چندین سال تجربه در فروش و نصب انواع دوربین مداربسته و اولین و بزرگترین وارد کننده و پخش کننده ی تخصصی دوربین های وای فای (بیسیم)

در خدمت شماست میتوانید از طریق این شماره ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منوراشاپ

09121072666

021-66730013